Seznamka pro úspěšné, náročné a cílevědomé muže a ženy, kteří přesně vědí co od vztahu chtějí

Úlohou muže vždy bylo nejen ženu ochraňovat, vést ji životem, ale především ji dělat šťastnou a materiálně zabezpečit. Každý člověk má jinou představu o svém zajištění či životní úrovni, kterou potřebuje nebo je mu příjemná. Téměř vždy však lze tuto úroveň vyjádřit peněžní částkou. Jsme přesvědčeni, že vztah mezi dvěma lidmi může být úspěšný jen tehdy, je-li vyvážený, tj. že oba lidé do vztahu dávají tolik, kolik od sebe navzájem dostávají. HledamSponzora.cz je internetová seznamka sloužící pro nalezení vzájemně prospěšného, vyváženého vztahu.

Sugarbaby

Je krásná dívka nebo muž hledající úspěšného člověka, který by je pravidelně finančně nebo jinak materiálně podporoval v jejich aktivitách, byl jim oporou a mentorem.

Prohlédnout sugarbabies

Prohlédnout sugarbabies

Sugardaddie

Je zpravidla seriózní a zajištěný gentleman nebo dáma, hledající člověka, kterého by mohli podporovat, nejen materiálně, ale jako starší a zkušenější mu být i oporou a mentorem.

Prohlédnout sponzory

Vztah dle vašich podmínek

Mezi obchodníky, partneři podepisují smlouvy, aby definovali své podmínky a očekávání. Taktéž mezilidské vztahy mohou fungovat pouze tehdy, jsou-li vyrovnané, shodnete se na svých očekáváních a na tom, co si můžete navzájem dát. Většina vztahů se brzy rozpadá, protože jedna strana příliš bere, ale nedostatečně do vztahu vkládá. Vztahy by přitom mohly být mnohem jednodušší, když by se pravidla nastavila otevřeně a hned na začátku. Zapomeňte na přetvářku a lež. Naši uživatelé přesně vědí co chtějí a jsou k sobě naprosto upřímní. Buďte upřímní i Vy a šetřete svůj čas při hledání toho správného partnera.

Registrujte se zdarma

proč se registrovat

 • Registrace je zcela zdarma
 • Diskrétnost a ochrana údajů na prvním místě
 • Uživatelská podpora 24 / 7
 • Viditelnost profilu si volíte sami
 • Svůj profil můžete kdykoliv smazat
 • Neaktivní uživatele vyřazujeme

Napsali o nás

 • Ženská společnost vyměněná za peníze.

  extra.cz
 • Fenomén zlatokopectví, tedy hledání partnera s cílem kontinuálního finančního zajištění, je podle odborníků pozůstatkem stovky let starých návyků.

  echo24
 • Víme, kde najdete bohatého sponzora. Stačí mít připojení k internetu a kliknout na tu správnou stránku.

  tn.cz