Unikátní česko-slovenská seznamka pro úspěšné, náročné a cílevědomé muže a ženy, kteří přesně vědí, co od vztahu chtějí

Úlohou muže vždy bylo nejen ženu ochraňovat, vést ji životem, ale především ji dělat šťastnou a materiálně zabezpečit. Každý člověk má jinou představu o svém zajištění či životní úrovni, kterou potřebuje, nebo je mu příjemná. Téměř vždy však lze tuto úroveň vyjádřit peněžní částkou. Jsme přesvědčeni, že vztah mezi dvěma lidmi může být úspěšný jen tehdy, je-li vyvážený, tj. že oba lidé do vztahu dávají tolik, kolik od sebe navzájem dostávají. HledamSponzora.cz je internetová seznamka sloužící pro nalezení vzájemně prospěšného a vyváženého vztahu.

Slyšeli jste o nás idnes tn.cz aktualne extra.cz reflex tyden

Pro ženy, které vědí co chtějí

Jsi krásná, inteligentní a ctižádostivá dívka, hledající svého sponzora, která ví, co od vztahu očekává a zároveň umí býti oporou a radostí svému partnerovi?

Zobrazit ženy
Image 2

Pro skutečné gentlemany

Jsi seriózní a zajištěný gentleman, který touží mít po svém boku krásnou dívku, podporovat ji v jejích touhách, být jí oporou a mentorem a zároveň hledá rozptýlení v jinak všedním životě?

Zobrazit muže
Image 2

Vztah dle vašich podmínek

Mezi obchodníky, partneři podepisují smlouvy, aby definovali své podmínky a očekávání. Taktéž mezilidské vztahy mohou fungovat pouze tehdy, jsou-li vyrovnané, shodnete se na svých očekáváních a na tom, co si můžete navzájem dát. Většina vztahů se brzy rozpadá, protože jedna strana příliš bere, ale nedostatečně do vztahu vkládá. Vztahy by přitom mohly být mnohem jednodušší, když by se pravidla nastavila otevřeně a hned na začátku. Zapomeňte na přetvářku a lež. Naši uživatelé přesně vědí, co chtějí a jsou k sobě naprosto upřímní. Buďte upřímní i Vy a šetřete svůj čas při hledání toho správného partnera.

Registrujte se zdarma

proč se registrovat

  • Registrace je zcela zdarma
  • Diskrétnost a ochrana údajů na prvním místě
  • Uživatelská podpora
  • Profily nejsou veřejně dostupné
  • Svůj profil můžete kdykoliv smazat
  • Neaktivní uživatele vyřazujeme